HAVAİST TÜM HATLARIN DURAK VE SAATLERİ


 

İstanbul Havalimanı Kalkış Saatleri

Taksim Abdülhak Hamit Caddesi - Beşiktaş-İstanbul Havalimanı Hattı Otobüs Kalkış Saatleri

TAKSİM

Otobüs Kalkış saatleri

Uçak İniş Saati

Duraklar

09:25
Uçuşu İçin

11:10
Uçuşu İçin

13:40
Uçuşu İçin

15:55
Uçuşu İçin

17:30
Uçuşu İçin

09:10

08:25

Taksim Abdülhak Hamit Cad.

06:10

07:40

10:30

12:30

14:00

10:45

10:05

Beşiktaş

06:20

07:55

10:45

12:45

14:15

13:20

12:40

Zincirlikuyu

06:30

08:10

11:00

13:00

14:30

15:40

14:55

4.Levent Metro

06:45

08:25

11:10

13:15

14:45

17:15

16:30

Göktürk

07:20

09:00

11:40

13:50

15:20

 

 

İstanbul Havalimanı Varış

07:40

09:30

12:00

14:10

15:40

 

 

 

İstanbul Havalimanı Kalkış Saatleri

Yenikapı İDO - İstanbul Havalimanı Hattı Otobüs Kalkış Saatleri

YENİKAPI

Otobüs Kalkış saatleri

Uçak İniş Saati

Duraklar

09:25
Uçuşu İçin

11:10
Uçuşu İçin

13:40
Uçuşu İçin

15:55
Uçuşu İçin

17:30
Uçuşu İçin

09:15

08:25

Yenikapı İDO

06:15

07:40

10:15

12:35

14:05

10:50

10:05

Bakırköy İDO

06:30

07:55

10:35

12:55

14:25

13:25

12:40

Yenibosna Kuleli

06:50

08:20

11:00

13:20

14:50

15:45

14:55

Başakşehir Metrokent

07:10

08:50

11:20

13:40

15:10

17:10

16:30

İstanbul Havalimanı Varış

07:40

09:20

11:50

14:10

15:40

 

 

 

 

İstanbul Havalimanı Kalkış Saatleri

Kozyatağı-İstanbul Havalimanı Hattı Otobüs Kalkış Saatleri

KOZYATAĞI METRO

Otobüs Kalkış saatleri

Uçak İniş Saati

Duraklar

09:25
Uçuşu İçin

11:10
Uçuşu İçin

13:40
Uçuşu İçin

15:55
Uçuşu İçin

17:30
Uçuşu İçin

09:05

08:25

Kozyatağı Metro

06:10

07:30

10:20

12:40

14:10

10:50

10:05

Ümraniye-Tepeüstü

06:30

08:00

10:40

13:00

14:30

13:20

12:40

Kavacık Köprüsü

06:50

08:40

11:00

13:20

14:50

15:40

14:55

Hasdal

07:10

09:00

11:20

13:40

15:10

17:10

16:30

İstanbul Havalimanı Varış

07:40

09:25

11:50

14:10

15:40

 

 

İstanbul Havalimanı Kalkış Saatleri

TÜYAP-İstanbul Havalimanı Hattı Otobüs Kalkış Saatleri

TÜYAP

Otobüs Kalkış saatleri

Uçak İniş Saati

Duraklar

09:25
Uçuşu İçin

11:10
Uçuşu İçin

13:40
Uçuşu İçin

15:55
Uçuşu İçin

17:30
Uçuşu İçin

09:10

08:25

TÜYAP

06:00

07:10

09:50

12:00

13:40

10:45

10:05

Beylikdüzü Cumhuriyet

06:10

07:30

10:10

12:20

14:00

13:20

12:40

Bahçeşehir-Merkez

06:30

08:00

10:30

12:50

14:30

15:40

14:55

İstanbul Havalimanı Varış

07:40

09:00

11:30

13:50

15:25

17:15

16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstanbul Havalimanı Kalkış Saatleri

15 Temmuz Demokrasi OTOGARI - İstanbul Havalimanı Hattı Otobüs Kalkış Saatleri

15 Temmuz Demokrasi OTOGARI

Otobüs Kalkış saatleri

Uçak İniş Saati

Duraklar

09:25
Uçuşu İçin

11:10
Uçuşu İçin

13:40
Uçuşu İçin

15:55
Uçuşu İçin

17:30
Uçuşu İçin

09:00

08:25

Otogar Esenler

06:30

08:15

10:50

13:10

14:50

10:45

10:05

Otogar Yolu Esenler

06:35

08:20

10:55

13:15

14:55

13:15

12:40

Alibeyköy Cep Otogarı

07:10

09:00

11:20

13:40

15:20

15:35

14:55

İstanbul Havalimanı Varış

07:40

09:30

11:50

14:10

15:50

17:15

16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLUŞTURULAN PLANA GÖRE AŞAĞIDAKİ MERKEZLERDEN YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPILACAKTIR.

 

  • Taksim: Metro, Otobüs Hatları Entegresi.
  • Beşiktaş Peronlar: Deniz Ulaşımı Entegresi, Otobüs Hatları Entegresi.
  • Zincirlikuyu Metrobüs: Metrobüs Entegre, Minibüs Entegresi.
  • 4.Levent: Metro, Otobüs, Minibüs.
  • Göktürk: Otobüs Hattı Entegresi.

 

  • Yenikapı Peronlar: İDO, Marmaray, Metro ve Otobüs Hatları Entegresi.
  • Bakırköy İDO: İDO, Otobüs Hatları Entegresi.
  • Yenibosna-Kuleli: Metrobüs, Metro, Minibüs, Otobüs Hatları Entegresi.
  • Başakşehir-Metrokent: Metro Entegresi, Otobüs Hatları Entegresi.

 

 

  • Kozyatağı Metro: Metro Entegresi, Minibüs Entegresi, Otobüs Hatları Entegresi.
  • Ümraniye-Tepeüstü: Metro Entegresi, Otobüs Hatları Entegresi.
  • Kavacık: Otobüs Hatları Entegresi.
  • Hasdal: Otobüs Hatları Entegresi.

 

 

  • TÜYAP: Metrobüs, Minibüs ve Otobüs Hatları Entegresi.
  • Beylikdüzü- Cumhuriyet: Metrobüs, Minibüs ve Otobüs Hatları Entegresi.
  • Bahçeşehir-Merkez: Otobüs Hatları Entegresi.

 

  • 15 Temmuz Demokrasi Otogarı: Şehirlerarası Otobüs Entegresi, Metro Entegresi, Otobüs Hatları, Minibüs Entegresi.

 

  • Otogar Yolu: Otobüs Hatları Entegresi, Minibüs Hatları Entegresi.
  • Alibeyköy Cep Otogarı: Şehirlerarası Otobüs Entegresi, Otobüs Entegresi.

 

 

 

 

İlçe - Lokasyon Bilgileri :

 

  1. 1.     Arnavutköy:  İstanbul Havalimanı        
  2. 2.     Bahçelievler: Yenibosna-Kuleli     
  3. 3.     Bakırköy: İDO
  4. 4.     Başakşehir: Metrokent

         Bahçeşehir: Merkez

  1. 5.     Beşiktaş: İETT Peronlar

         4 Levent: Metro

  1. 6.     Bayrampaşa: Otogar

          Otogar Yolu: Otogar Yolu İETT durağı               

  1. 7.     Beykoz: Kavacık köprüsü
  2. 8.     Beylikdüzü: Cumhuriyet-Metrobüs
  3. 9.    Beyoğlu: Taksim Abdülhak Hamit Caddesi
    1. 10.     Büyükçekmece: TÜYAP
    2. 11.     Eyüp: Göktürk

        Alibeyköy: Cep Otogarı

  1. 12.     Fatih: Yenikapı-İDO
  2. 13.     Kadıköy: Kozyatağı Metro
  3. 14.     Kağıthane: Hasdal
  4. 15.     Ümraniye: Tepeüstü
  5. 16.     Şişli: Zincirlikuyu Metrobüs

 

Tüm Haberler